KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5031485
*
nr 503 1485
Gravyrer
6 st. Stockholmsmotiv, handkoloreradec:a 20x25
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 januari 2008
kl 17:05:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 12:16:49
1
Vinnande bud
13/1 14:28:56
2
400 kr
13/1 22:02:19
3
1.100 kr
13/1 22:02:55
3
1.300 kr
14/1 15:08:36
1
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:32
*
Gravyrer
nr 503 1485
Gravyrer
6 st. Stockholmsmotiv, handkoloreradec:a 20x25
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 januari 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 12:16:49 | 1 | Vinnande bud |
13/1 14:28:56 | 2 | 400 kr |
13/1 22:02:19 | 3 | 1.100 kr |
13/1 22:02:55 | 3 | 1.300 kr |
14/1 15:08:36 | 1 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:32